E-TİCARET

Çözüm 2006 yılında teknoloji yatırımlarını artırarak ve ERP yazılımını güncelleyerek bayilerine daha hızlı ve eş zamanlı hizmet sunmak için B2B modelinde çalışan webmarket.com.tr sitesini açmıştır.

Webmarket Nedir?
Webmarket, ÇÖZÜM' ün çok geniş ürün yelpazesini, teknik desteğini, sanal pos ödemelerini, pc yapılandırma sihirbazını ve birçok hizmetini etkileşimli olarak bayilerine sunduğu,her ölçekte alışverişin yeni internet adresidir.

Neden Webmarket?
Fonksiyonel kullanımı, hızlı güncellenmesi, kullanım kolaylığı ile ÇÖZÜM' ün satış, muhasebe, teknik servis departmanları 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırdır. Webmarket, sadece yeni bir satış kanalı değil aynı zamanda müşteriye temas eden yeni bir arabirimdir. Webmarket.com.tr üzerinden bayiler eş zamanlı olarak ürün stok, fiyat bilgisi, ödeme işlemleri, teknik servis arıza takipleri, cari hesap işlemleri pc yapılandırma sihirbazı, iletişim formları gibi online katma değerli hizmetleri almakta ve aktif olarak kullanmaktadırlar.

B2B sitesi sayesinde bayiler hızlı bir şekilde işlemlerini yaparken Çözüm personeli ise bayilerine daha fazla zaman ayırmak ve kalite çıtasını yükseltmektedir. Aynı zamanda webmarket.com.tr sitesi üzerinden yurt çapındaki bir çok e-ticaret (b2c) satış sitelerine bilgi entegrasyonu yapmakta ve son kullanıcıya dolaylı olarak hizmet vermektedir.