DİSTRİBÜTÖRLÜKLER
ÇÖZÜM A.Ş., 2000 yılından itibaren, herbiri kendi alanında önemli markaların  distribütörlüklerini alarak Türkiye pazarına sunmaktadır.
 • asustor_logo
  2011 Yılında Kurulan ASUSTOR Inc. Network Depolama Cihazlarlı (NAS) pazarına hızlı bir şekilde giriş yaptı. AS 6 Serisi NAS Cihazları; 2,4,6 ve 8 adet 2.5”/3.5”, SSD/HDD destekli modelleri ile gelmekte ve düşük güç tüketimi ile yüksek performansı bir arada sunmaktadır.
  Bir ASUSTeK Computer Inc. Firmasının iştiraki olan ASUSTOR marka NAS Cihazlarının Türkiye distribütörü ÇÖZÜM YAZILIM DONANIM A.Ş.’dir.
 • aopen_logo
  1996 yılında kurulan AOpen, IT sektöründeki ilk üretimini 24x CD-ROM sürücüler ile yapmıştır. Kısa sürede büyüyerek Çin, Tayvan ve Almanya ve Japonyada ofislerini kuran AOpen, Motherboard, Optik aygıtlar, I/O aygıtları, Kasalar, Power Supply, Audio & Video, Display ürünleri üretmektedir. Bu gün dünyadaki global üreticilerden ve katma değerli markalardan birisidir.
 • axle_logo
  AXLE Uluslararası Holding Limited şirketi NV kart üreticisidir ve müşterileri için sadece en iyi ürünleri değil, aynı zamanda en iyi hizmeti de sunmaya kararlıdır. Tek inancı kalitenin kurumun ayakta kalmasını sağlayacağıdır.
  Şirket 1988 yılında kurulmuştur ve 20 yıldan fazladır kıyasıya rekabet içinde büyümüş ve gelişmiştir. AXLE hizmet ve kalite ile kendi yolunu çizmiştir. Bugün, Çin’de ayda 190k kapasiteli 600’ün üzerinde çalışanı olan fabrikaya sahibdir.
  İdari merkez Hong Kong’da, satış ofisleri ise Almanya, Dubai ve Çin’dedir. AXLE ürünlerinin Asya, Orta Doğu, Rusya, Doğu ve Batı Avrupa gibi tüm dünyada dağıtılmaktadır. Satış ciroları geçtiğimiz finansal yılda 45 milyon USD’nı aşmıştır. 2000 yılından beri Asya Pasifik bölgesindeki en büyük NV kart üreticilerinden biri olmuştur. Bu da AXLE’a en kesin bilgi ve maliyet avantajları sağlamıştır.
 • ecs_logo
  ECS, the Elitegroup Computer Systems, 1987 yılında kuruldu ve iş hayatında 26. senesine girmek üzere. ECS 20 yılı aşkın süredir, yeni iş alanlarının zorluklarından üstesinden gelmekte ve bu sayede kayda değer büyümesinin ve gelişmesinin zevkini çıkarmaktadır. Sadece anakart işine odaklanmakla kalmayıp, masaüstü ve notebook bilgisayar, ekran kartları ve diğer mobil cihazlarda da bir hayli tecrübeye sahip olmuştur. Kullanıcı dostu tasarımlara sahip yenilikçi ürünler ortaya çıkarmak adına, teknoloji gelişimine gönülden bağlı bir firma olmuştur. ECS’nin geniş kalite kontrol sistemi müşterilerine güven ve uzun süreli ortaklık ortamı teşkil etmektedir.
 • inno3d_logo
  InnoVISION Multimedia Limited ileri teknoloji multi medya PC donanım ürünlerinin çeşitli bir yelpazesinin öncü geliştirici ve üreticisidir ve 1998 yılında Hong Kong’da kurulmuştur. Üretim operasyonlarımız 1990 yılından beri Shenzhen’de gerçekleştirilmektedir. Bu kısa zaman diliminde, araştırma ve kapsamlı üretim hizmetlerini uzman firmalara bırakarak OEM/ODM ürünlerinin üretimine odaklandık Ürünlerimizi dünyanın en önemli donanım editörleri tarafından incelettirip uluslararası alanda tanınan markalar arasına girmesini ve Asya’nın en hızlı büyüyen ekran kartı markası olmasını sağladık.
 • vtx_logo
  VTX3D 2009 yılında profesyonel grafik çözüm sağlayıcısı TUL Şirketi tarafından beklenen yeni bir marka olarak kuruldu. Kıtalar arası hizmet sunan yetkin bir takımla desteklenen VTX3D, tüm müşterilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek mükemmel satış sonrası hizmetle, en rekabetçi ve kaliteli ürünleri sunmaya hazırdır.
  VTX3D, VERTEXT ve 3D’nin kısaltmasıdır ve Üst seviye segmentinden HTCP çözümlerine kadar tüm ATI çözümlerine katkı sağlayan tam bir ürün yelpazesi ile 3D grafik sektörüne nihâî görsel deneyimi getirmek için tasarlanmıştır. Gelişmiş teknolojiye sahip en güçlü ve güvenilir ürünleri sunmaya ve GPU endüstrisinde ATI’nin saygın bir markasını yaratmaya hazırız.
  Biz işin büyümesinin iş ortaklarının başarı ve desteği ile mümkün olduğuna inanıyoruz. VTX3D bu rekabetçi sektörde karşılıklı kâr anlayışını oluşturmak için en iyi ürün çözümlerini ve büyümeyi iş ortakları ile beraber sunacaktır.